Darmowe szablony na bloggera - skąd je pobierać?


Na fejsbukowej grupie - o blogowaniu przy kawie - pojawił się dziś post o szablonach na Bloggera.


Postanowiłam więc na szybko zrobić listę miejsc, gdzie możecie znaleźć DARMOWE SZABLONY NA BLOGGERA. Nie jestem zwolenniczką kupowania szablonów (kiedyś się skusiłam, rozgrzeszcie mnie, straciłam ponad 200zł!). Samodzielna personalizacja szablonu może przynieść Wam mega frajdę, ale kosztuje też trochę wysiłku. Mimo to myślę, że warto!


1. Blokotek

Oczywiście, nie mogłabym pominąć Blokotka - wszyscy chyba wiemy, że to dobra dusza blogosfery i udostępnia za darmo szablony, które robi. Sama uwielbiam Pistacjowy.


2. My blogger themes


Kopalnia zagranicznych blogów. Możecie poczuć się przytłoczeni, personalizacja szablonu może wydawać się nie do ogarnięcia - ja sama myślałam tak rok temu. Ale naprawdę, to jest do zrobienia! Jestem samoukiem i pamiętam, że można znaleźć też szablony, które wcale nie wymagają wiele pracy.3. Beauty templates


Kolejna strona z darmowymi szablonami - część szablonów pokrywa się również z tymi, które są na My blogger themes. Myślę, że jednak warto zerknąć, to młoda stronka i zapowiada się fenomenalnie.

4. Blonparia


Nie mogłabym nie wspomnieć o Blonparii, która swoje szablony również od dawna udostępnia za darmo. :)


Wiem, że jest jeszcze kilka miejsc z darmowymi szablonami, ale jakoś nie trafiają w mój gust. Ale może i Ty chcesz podzielić się skąd pochodzi Twój szablon - jeśli oczywiście, wykorzystujesz darmowy szablon.

A może jednak płatny? :)