Jak czytać Magnolię?


Jeśli jesteś ze mną trochę dłużej, niż te kilka postów na magnoliowym blogu, to pewnie wiesz, że jestem mistrzem w zmienianiu adresów blogów, tematyki i w ogóle wiecznie sieję blogowe zamieszanie. 


W 2017 powstała Magnoliapisze, a ja zupełnie, nie trzymając się żadnych reguł, postanowiłam już jej nie opuszczać. Dosyć mam pożegnać i nowych początków, wyrzucania do wirtualnego kosza swojej pracy i zaangażowania.

Od zawsze mój blogowy problem tkwił w tym, że chciałam pisać o wielu rzeczach, w różny sposób i dla różnych osób. W końcu rozwiązanie pojawiło się samo - przestałam się spinać. Przestałam też trzymać się ściśle czegoś, co zakładałam zawsze na początku istnienia jakiegokolwiek bloga - będzie tak i tak, będę pisać tak i tak, dla tego i dla tamtego ludzia. 

Nie wiem, Wam pewnie biznesplan bloga pomaga, mnie rujnuje i to konkretnie - teraz obalam system blogosfery, jaki znamy i robię to po swojemu. Przynajmniej tak chcę zrobić - koniec ze sztywnymi zasadami, jakimi rządzi się świat profesjonalnych blogerów. Ja będę blogerką z sąsiedztwa, o.

Magnoliapisze ma dwie podstawowe kategorie: 


i

Jeśli nie interesuje Cię blogosfera, logotypy i inne bzdety, o których lubię pisać i które lubię robić - klikaj po prostu w Dzienniki. Myślę, że będzie to miejsce lubiane zwłaszcza przez fanów Rudejbloga. Chcę pisać o życiu, kolorowym i szarym zupełnie, o smutnych rzeczach do jakich normalnie się nie przyznajemy. Wiecie, ja po prostu muszę to pisać i to silniejsze ode mnie - czyści mi głowę i wiem, że wielu osobom pomaga samo czytanie. Ściskam Was teraz!

Jeśli szukasz wskazówek, inspiracji blogowych, czegoś do pobrania czy czegoś, co może Ci sie przydać w blogowym żywocie - wskakuj do kategorii Dla blogerki. Wtedy wyświetli Ci się kolorowy blog, gdzie dzielę się tym, co umiem.

Dlaczego o tym piszę? Dziś odkryłam, ze Magnolię można podzielić na dwa zupełnie różne blogi - ale ja nie chcę już tego dzielić, wybaczcie. Niech będzie całością, jak ja.

Mam nadzieję, ze znajdziecie tu coś dla siebie.

Buźka!